Logo

Bebekz Anne, Bebek ve Çocuklara Özel İndirimli Alışveriş Kulübü

Logo


KULLANIM KOŞULLARI | Kapat

KULLANIM KOŞULLARI VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ

www.bebekz.com kullanımınız bu Hizmet Şartlarına tabidir .

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Koşullarını ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni Bebekz.com'u ( http://www.bebekz.com/ ) kullanmadan önce mutlaka okuyunuz.
Sitenin bir üyesi olarak kayıt da dahil olmak üzere , site erişim ve sitede bir işlem yürütülmesi , bu Hizmet Şartlarını kabul etmiş sayılırlar ayrıca siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları/koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.
 

Sitenin (bebekz.com'un) Kullanım Koşulları / Şartları :

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.
1.Türkiye Cumhuriyetinin yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,kopyalanması,yazılması
2.E- posta ile sohbet ya da müstehcen veya küfürlü dil kullanımı da dahil olmak üzere sitede herhangi bir şekilde tacizin yapılması
3.Sitedeki üyeler veya ziyaretçiler de dahil olmak üzere site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kopyalanması
4.Herhangi bir bilgiyi ve içeriği yüklemek dağıtmak , iftira, hakaret , müstehcen, tehdit, gizlilik veya tanıtım hakları, küfürlü, yasadışı veya başka bir şekilde herhangi bir içerik yayınlayamaz, herhangi bir tarafın haklarını ihlal ya da başka sorumluluk doğuran veya herhangi bir yasayı ihlale neden olabilir.
5.Siteye ticari içerik yüklemek veya başka bir ticari çevrimiçi hizmet amacıyla kullanılması
6.Genel ve özel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadelerin içermesi
7.Üyelere ve kullanıcılara verilen ya da Kullanıcıların ve üyelerin kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre ,referans no,ıd  gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kişilerle ve kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü olumusluklardan ve zarardan doğrudan ilgili kullanıcı ve üye sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
8.Kullanıcıların ve üeylerin birden fazla aktif hesabının olması ve bunun tespiti halinde hesapların üyeye bildirimde bulunulmaksızın kapatılması/dondurulması olasıdır ayrıca  birden fazla hesap ile siteden kazanç elde etmeye çalışan üyenin ve kulanıcının bu kazanımları yok sayılır ve korunmaz. 
9.Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi be herhangi bir şekilde müdahele edilmesi 
10.Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm bilgiler,fotoğraflar,yazılar bebekz.com'un sahipleri,yöneticileri ve yetkililerinden izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.
11.Sitede görülen ürünler, açıklamaları , özellikler, renkler ve fiyatlandırma herhangi bir zamanda ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir
12.Kullanıcılar ve üyeler kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren bebekz.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
13.Kullanıcının bebekz.com'a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir. 
14.Bebekz.com'un kullanıcının ve üyenin kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın bebekz.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
15.Kullanıcı ve üyeler Bebekz.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile bebekz.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü ilan ,duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir. 
16.Bebekz.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı bebekz.com yetkililerine aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz


*Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
**Siteyi kullanan kişinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan "Kullanım Koşulları" kabul edilmiş sayılır
***Tüm içerik dahil olmak üzere Tüm Hakları Saklıdır .

 
Kapat